Послуги масажиста Академмістечко : масаж Академмістечко, Житомирська

Масаж благотворно впливає на організм, при регулярному відвідуванні масажиста можна позбутися деяких видів болю. При всій різноманітності масажистів дуже важливо вибрати кваліфікованого масажиста, який зможе безболісно провести процедуру та не нашкодити вам. У салоні краси «Ірис» працюють спеціалісти своєї справи, до яких заздалегідь записуються на прийом, більшість клієнтів для цієї послуги ми отримали саме завдяки рекомендації вже постійних клієнтів. Вас ми також чекаємо на прийом, після якого ми впевнені, що ви теж станете нашим постійним клієнтом.

У зв'язку з початком роботи масажного кабінету БУДЬ-ЯКИЙ МАСАЖ ІЗ ЗНИЖКОЮ 50%. В затишному кабінеті Вас зустріне дипломований спеціаліст у галузі реабілітації та СПА процедур!

Кожен відвідувач може скористатися знижкою 1 раз.
Поспішай отримати море задоволення за адресою: вул. В. Стуса 35/37 (офісний центр «Палладінський»), 1 поверх, офіс 104

Які види масажу ми пропонуємо:

 • Класичний масаж
 • Загальний масаж
 • Масаж комірцевої зони
 • Антицелюлітні програми з корекції фігури.
 • Схуднення – міостимуляція тіла
 • Вакуумно-роликовий масаж
 • Медовий масаж
 • Дитячо-підлітковий масаж.

Медовий масаж Академмістечко, Житомирська

Медовий масаж є відмінним антицелюлітним засобом і застосовується для дівчат у яких відсутні протипоказання на мед та проблеми із зайвою вагою. Такий вид масажу є найкращим засобом проти «апельсинової кірки». Медовий масаж краще робити в салоні краси, в цьому випадку сама процедура буде приємною та розслаблюючою. Щоб досягти позитивного ефекту і закріпити його потрібно пройти не менше десятка процедур. Курс медового масажу на Академмістечку спеціаліст призначить індивідуально, залежно від бажаного результату.

Антицелюлітні програми, Житомирська

Рано чи пізно дівчата позначаються з таким негативним для краси явищем, як целюліт. Якщо не запускати появу целюліту, то боротися із цим нюансом жіночого організму не так складно. Навіть у найгірших ситуаціях та запущеному целюліті якщо пройти комплексну антицелюлітну програму на Академмістечку, то можна досягти суттєвих результатів.

Вакуумно-роликовий масаж Академмістечко, Житомирська

Хочете знайти бажану фігуру і привести своє тіло в найкращий стан при цьому все це потрібно зробити за дуже короткий час? Тоді вам допоможе апаратна корекція фігури, яку можна зробити у салоні краси «ІРІС» (Академмістечко, Житомирська). Така процедура виконується за допомогою спеціального апарату, який зменшує об'єми тіла за допомогою вакуумно-роликового масажу.

Масаж комірцевої зони Академмістечко, Житомирська

Комірна зона це одна з найрухливіших місць на тілі людини, в результаті якої на цій зоні з'являються такі негативні явища як набряклість, відкладення солей і т.д, в результаті з'являється біль у спині, плечах, шиї і навіть періодичний головний біль.

Міостимуляція тіла Академмістечко, Житомирська

Що таке міостимуляція? Це спеціальний процес відновлення тонусу нервових закінчень, м'язів та внутрішніх органів шляхом фізіологічного впливу імпульсних струмів малої потужності. Не рідко міостимуляцію використовують у салонах для збільшення м'язової маси та корекцію фігури.

Загальний масаж Академмістечко, м. Житомирська

Класичний масаж, що користується широкою популярністю, можна зробити в районі метро Житомирська або Академмістечко можна безпосередньо в нашому салоні. Кваліфікований масажист допоможе вам розслабитися та отримати не лише масу позитивних емоцій, а й оздоровитись. Для максимальної ефективності ми рекомендуємо провести низку сеансів класичного масажу, які закріплять потрібні позитивні результати.

Салон краси ІРІС м.Академмістечко, м.Житомирська

Офіційний сайт салону краси Іріс, який чекає вас в офісному центрі Палладінський
Відскануй, щоб зберегти наші контакти у телефон
єВізитка
 •  +380674287331
 •  м. Київ, вул. Василя Стуса, 35/37
 •  з 9:00 до 21:00