Мікрошліфування шкіри м. Академмістечко, м.Житомирська

Мікрошліфування шкіри м. Академмістечко, м.Житомирська

Салон краси "ІРІС" пропонує якісні послуги з мікрошліфування шкіри, детальніше про цей метод можна прочитати нижче.

Мікрошліфування шкіри або мікродермабразія - є однією з найпростіших і ефективних антивікових косметичних процедур, що є механічним пілінгом або мікрошліфуванням шкіри.

Цей метод масажу має ряд переваг: допомагає вирівняти текстуру і тон шкіри, робить менш помітними рубці, розгладжує дрібні зморшки, звужує пори і зменшує вікову гіперпігментацію шкіри.

микрошлифовка кожи м. Академгородок, м.Житомирская


Мікродермабразія також сприяє проникненню в глибокі шари шкіри активних речовин сучасних високотехнологічних доглядових засобів і стимулює вироблення колагену, від якого залежить молодість і пружність шкіри.

Мікродермабразія по суті є механічним пілінгом, для виконання якого використовується сучасна технологія: або мікрокристали, які під натиском передаються через наконечник і видаляють верхній шар відмерлих клітин шкіри, або насадки з алмазним наконечником, що виконують аналогічну функцію.

Повноцінна мікродермабразія виконується в косметичних салонах, медичних або спа-центрах, а також спеціалізованих клініках. Деякі косметичні марки випускають комплекти для мікродермабразії в домашніх умовах, але вони менш ефективні, ніж професійне мікрошліфування, і можуть служити для підтримки результатів, отриманих в косметичному салоні. До того ж у більшості випадків комплект для мікродермабразії складається із скрабу для обличчя, який знімає не тільки омертвілі, а й здорові клітини, викликаючи подразнення шкіри.

Серед новітніх технологій у сфері мікрошліфування шкіри слід відзначити вакуумний гідропілінг або гідродермабразія, в якому для глибокого та поверхневого очищення шкіри застосовується вода та антиоксидантні сироватки.

Переваги мікродермабразії

За допомогою мікродермабразії можна досягти вражаючих результатів, але ефективність процедури значною мірою залежить від майстерності косметолога, тому бажано звертатися до перевіреного фахівця.

Для досягнення найкращих результатів рекомендується пройти курс процедур. Кількість процедур та інтервали між ними залежать від типу та стану шкіри. У більшості випадків потрібно чотири-шість сеансів з інтервалом в десять-чотирнадцять днів, але видимий результат з'являється після першого сеансу: шкіра підтягується, стає більш гладкою і здоровою. Процедура мікродермабразії в середньому займає близько півгодини і виконується не тільки на обличчі, а й на шиї, декольте та руках. Негайно після сеансу можна повернутися до повсякденного життя, оскільки процедура безболісна і не потребує анестезії (тому мікродермабразію іноді називають пілінгом в обідню перерву).

Мікродермабразія рекомендована для будь-якого типу шкіри, незалежно від рівня чутливості. Головне – щоб косметолог був досвідченим професіоналом та зміг налаштувати апарат відповідним чином.

Важливо розуміти, що мікродермабразія знімає верхній захисний шар шкіри, у перші дні після процедури підвищується чутливість шкіри до дії сонячного світла. Косметологи рекомендують у перші дні утриматися від перебування на сонці (і перед виходом на вулицю обов'язково користуватися сонцезахисним кремом з високим SPF-фільтром, навіть якщо небо заволокло хмарами) та інтенсивних занять спортом (гаряча вода та піт викликають подразнення шкіри). У перший тиждень після процедури слід користуватися жирним зволожуючим кремом, щоб усунути сухість шкіри, а ось застосування засобів, що містять гліколеву та молочну кислоту, рекомендується на якийсь час обмежити.

Як мікродермабразія діє на шкіру?

Ставтеся до мікрошліфування шкіри як до ідеального пілінгу. Мікродермабразія сприяє оновленню шкіри наступним чином:

Зменшує старечі плями (гіперпігментацію) та дрібні зморшки

Відкриває пори, тим самим роблячи їх менш помітними

Стимулює вироблення колагену

Покращує загальний тонус та текстуру шкіри

Повертає шкірі пружність та розгладжує її

Поліпшення стану шкіри помітне вже після першої процедури мікрошліфування. На щоках з'являється рум'янець, тон шкіри вирівнюється, розгладжується поверхня! Щоб закріпити отриманий ефект, рекомендується пройти повний курс процедур мікрошліфування.

Як правило, курс процедур складається із 4-6 сеансів, які проводяться з інтервалом 1-2 тижні. Щоб підтримувати красу шкіри, кожні два-три місяці потрібно проводити додатковий сеанс після закінчення процедури. Процедура мікродермабразії в середньому триває тридцять хвилин і виконується не тільки на обличчі, а й на шиї, області декольте та руках.

Що робити після мікродермабразії?

Неприємні відчуття у процесі мікрошліфування виникають лише у людей з дуже чутливою шкірою або жертв невмілого косметолога. Мікродермабразія підвищує чутливість шкіри до дії сонячного світла, тому не можна виходити на сонце протягом як мінімум двадцяти чотирьох годин. Якщо ви не можете виконати цю умову, toptram

Салон краси ІРІС м.Академмістечко, м.Житомирська

Офіційний сайт салону краси Іріс, який чекає вас в офісному центрі Палладінський
Відскануй, щоб зберегти наші контакти у телефон
єВізитка
  •  +380674287331
  •  м. Київ, вул. Василя Стуса, 35/37
  •  з 9:00 до 21:00